Leden 2017

Novinky z FR rovinky

21. ledna 2017 v 12:05 | aMisa
Vedení W club obeslalo členy s aktualitami, co vše nás čeká a nemine nadcházející sezonu. Musím říct, že se opravdu snaží zlepšovat vše, co se sběratelům tak úplně nelíbí.

O nalepených očích už toho bylo řečeno mnoho a velmi málo dobrého. Na conventionu padlo rozhodnutí, že v této technice malby očí se již pokračovat nebude. Tohle tedy už není tak velká novinka.

FR2013 and NU. Face 2.0 Bodies
novinkou budou dvě zepšení:
1) kolena - ohýbací části budou zaoblenější, aby vypadaly přirozeněji
2) chodidla - chystají se rovná chodidla, aby si holky mohly vyzkoušet i sandálky, balerínky či botasky. Už při zavedení do prodeje bude označeno, která panenka je obdarována kterými chodidly. Výhodou je, že kdyby přece jen panenka zatoužila mít zase podpatky, vyměníte jí jen spodní část (od kolene dolů) nohy.

Homme 1.0 Body
nová řada panáčků bude nosit tělíčka kompletně rozebratelná tak, jak to můžeme už ted vidět u některých FR2. Bude tak snadnějš opravit zlomenou část tělíčka...uvidíme, jak budou náhradní díly k sehnání a za jakou cenu.

New Body Reference Names Coming in 2017
počínaje rokem 2017 nastavují a sjednocují FR názvy typů tělíček.
nově upravené FR2013 tělo bude "FR 6.0"
nově upravené NU. Face tělo bude "NF 3.0"
nově konstruované Poppy Parker tělo bude "PP 1.5"
nově konstruované Homme tělo bude "FRH 1.5"
THE INDUSTRY tělo bude "TI 1.0"

The Industry
u tohoto tělíčka k žádným vylepšením nedojde. Jen podotknu, že i tomuto tělíčku půjdou měnit nožky za "rovné".

Poppy Parker 1.0 Body
Ani tomuto tělíčku neujde možnost úplného rozložení, tedy i Poppynku budeme moci rozdělat na části. Toto přinese další výhodu, její nožky půjdou vyměnit za podpadkové s tělíčkem industry.

JEM AND THE HOLOGRAMS™ Licence
rok 2017 bude posledním rokem, kdy budou vycházet tyto panenky. IT končí licence a prodlužování se neplánuje.

To je z novik asi vše. Vzala jsem to opravdu stručně... no, už ted se těším na reálnou podobu.

Mlčící


Svítání

7. ledna 2017 v 20:50 | aMisa
Svítání obarvilo válející se mráčky do barev cukrové vaty a dalo mi tak příležitost, nafotit zase něco nového. Jak už jsem si mnohokráte postěžovala, téma na focení se těžko hledá...

Chvíli jsem vybírala šťastný pár, no nakonec jsem vybrala Alici a její nový objev. Přece jen jsou spolu teprve chvíli a každé jejich rande je ještě plné romantiky. ...můžete se pokochat s nimi.